אודות

אודות

#

הניסיון שלנו

כל עסק בין אם הוא עסק של אדם אחד או עסק של מספר עובדים חייב שתהיה לו תוכנית שיווק עם מטרות ויעדים ריאליים, אותם ניתן להשיג במסגרת התקציב השנתי שלו.
הניסיון שלנו יעזור לכם לצמוח בעזרת אסטרטגיה שיווקית מנצחת, תוכנית שיווק עם מטרות ויעדים ישימים ושיווק ממוקד בערוצי השיווק הרלוונטיים עם תקציב מוגדר.

#

מיומנויות ייחודיות

בנקודת מפנה אנחנו משלבים בין ערוצי השיווק המסורתיים והדיגיטליים ומתאימים לכל שירות את ערוצי השיווק הרלוונטיים לו, דרכם עשויים להגיע מירב הלקוחות הפוטנציאליים שייצרו לעסק הכנסה שמתאימה למטרות וליעדים שלו. שירותי יעוץ וליווי שיווקי, ניהול השיווק באאוטסורסינג(מיקור חוץ) , פרסום וקידום בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל וכתיבת תוכן (כולל דפי נחיתה וניוזלטרים).


#

כל מה שעסק צריך תחת קורת משרד אחד

בעידן של היום, הרשתות החברתיות והאינטרנט הם ערוצי שיווק מעולים לחשיפת העסק במהירות לקהל מטרה ממוקד, ליצירת מומחיות ברשת והנעה לפעולה של הגולשים.
“נקודת מפנה” מציעה שירותי יעוץ וליווי שיווקי, ניהול השיווק באאוטסורסינג(מיקור חוץ) , פרסום וקידום בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל , כתיבת תוכן (כולל דפי נחיתה וניוזלטרים) והדרכות.


#

אני אוהבת אתגרים!

ב”נקודת מפנה” המטרה והתשוקה שלנו היא לעזור לעסקים לצמוח ולהגיע לתוצאות הרצויות להם מבחינה עסקית, בעזרת פיתוח אסטרטגית שיווק שנמצאת בהלימה לחזון העסק, לתוכנית השיווק והפרסום ומתוקצבת ועד להוצאה לפועל של תוכנית השיווק.
מייסדת המשרד, אורה ארנליב גם “מפשילה שרוולים” ונכנסת לנעלי מנהל השיווק בעסק ומיישמת את התוכנית לאורך השנה.

פרויקטים שהושלמו

שותפים עסקיים

שעות עבודה

לקוחות פעילים

#

טלפונים

טלפון נייח: 03-9793875
טלפון נייד: 050-5625996
פקס: 03-9793875

שעות עבודה

א’ – ה’: 9:00 – 18:00
יום ו’: סגור
שבת: סגור